Studio pro ženy


Online poradna

Vítáme Vás v naší online poradně. Rádi odpovíme na Vaše dotazy. V této sekci naleznete také svoji odpověd. Oznámení o odpovědi Vám bude zasláno na email.

nový dotaz:

typ:

e-mail:

text:


Vaše dotazy a naše odpovědi

filtr odpovědí:

zobrazit typ:
ze dne:
zobrazit dle hledaného výrazu:

03.07.2017 -

Dobrý den, od kdy je vhodné k vám začít chodit na cvičení a plavání pro těhotné? Jsem v 7tt.

Děkuji

Anna


Dobrý den, můžete začít od 3 měsíce těhotenství, pokud bude vše v pořdáku na gynekologii v poradně.

12.06.2017 -

Dobrý den,

chtěla jsem se Vás zeptat, když si koupíme permanentku na cvičení s miminkem (3.-7. měsíc) a naši dceru by to náhodou nebavilo, tak je možné permanentku vrátit a dostat peníze za nevyužité lekce zpět?

Moc děkuji za odp.

S pozdravem,
Lucie


Dobrý den,
pokud koupíte permanentku a nevychodíte, můžeme vám kredit převést do jiné služby, pokud nebude permanentka prošlá.
Těšíme se na vás
Studio pro ženy

13.02.2017 -

Dobrý den,rada bych k vám chodila na kurz jogy pro těhotné, avšak mám podezření na kylu v jizvě po operaci.Ráda bych zjistila, zda je tedy takovyto kurz pro mě vhodný. Děkuji

Dobrý den, konzultujte váš zdravotní stav s vašim gynekologem, který přesně dle ultrazvuku jizvy zhodnotí jestli můžete cvičit nebo ne.

04.02.2017 -

Dobrý den, dcera má 3 týdny a už od začátku mám problémy s dostatkem mléka. Po porodu se mi prsa v pořádku nalila, ale po dvou dnech začalo mléka ubývat - nakojila jsem tak tak z obou prsou na jedno kojení (max. 50g), po asi týdnu se mi prsa opět nalila a mléka byl zase dostatek, začala jsem kojit jen z jednoho prsu, ale do pár dnů zase mléko ubylo. Nyní opět musím kojit z obou prsou každé kojení (jde mi 50-75g dohromady), malá u toho ale usíná, musím prso hodně stlačovat, aby něco teklo a moc u toho neusínala, je to poměrně stresující.Kojím každé 3 hodiny (malá spí, na kojení ji musím téměř vždy budit). Techniku kojení jsem řešila s laktační poradkyní, opravila ji a měla by být ok. Zkoušela jsem všechny "babské rady" na rozkojení - piju přes 3 litry denně, piju Caro, zkoušela jsem homeopatika, pískavici, vývary,..Odsávačkou mi z prsu nejde odsát vůbec nic, nebo do 5ml po dlouhé době snažení, ručně to jde o trochu lépe, ale pořád víc jak 10ml nevykapu (o stříkání se mluvit nedá). Jediné, co mě napadá, tak kojit častěji.Myslíte, že by to pomohlo? Nevím ale, jestli je vhodné měnit zaběhnutý režim, když je malá zvyklá na tříhodinový režim. Napadá Vás případně ještě nějaký jiný tip, co vyzkoušet? Nebo mám prostě zůstat u stávajícího způsobu a doufat, že se prsa zas za nějaký čas třeba nalijí? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
volejte na 602471208, po telefonu si lépe vyhovíme.
S pozdravem
Simona Lazzari

10.01.2017 -

Dobry den,
Mohla bych se zeptat jestli mate dětský koutek pro deti na 2 roky?


Dobrý den,
dětský koutek nemáme, v rámci cvičení pro maminky s dětmi, hlídáme děti a vybavení tomu odpovídá.
Těšíme se na vás
Simona Lazzari

1 2 3 4 5 6 7 z 26 stran